Fotbal amerykański jakiego nie znacie!

Fotbal amerykański jakiego nie znacie!

Czy znacie osobę, której podczas oglądania sportowych wydarzeń nie udzielają się emocje? Myślę, że większość z Was odpowie, że jednak nie 🙂 I nie ma się co dziwić – sport jest nieprzewidywalny, sprawia wiele radości i jest tam element rywalizacji, który tak bardzo lubimy. Ale przede wszystkim łączy ludzi! Niejednokrotnie dwójka nienawidzących się sąsiadów rzuca się sobie w ramiona ze łzami w ochach po zwycięstwie polskiej reprezentacji 🙂

Jedną ze specjalizacji Streamteam Live TV są właśnie transmisje z wydarzeń sportowych. Sami jesteśmy wielkimi kibicami – od piłki nożnej, poprzez akrobatykę, po turniej szachowy 🙂 Dlatego chętnie przyjmujemy zlecenia właśnie z wydarzeń sportowych!

Kamera z widokiem na stadion Nie wiem, czy wiedzieliście, że w Polsce całkiem nieźle ma się… 🏈 futbol amerykański! Rozgrywki przyciągają wielu kibiców i stadiony pękają w szwach. A tym roku od pierwszych dni nowego sezonu towarzyszymy drużynie Warsaw Shark! To dzięki czujnym „oczom” naszych operatorów możecie śledzić ich poczynania podczas transmisji na żywo na oficjalnym kanale YouTube drużyny.

Nasz wóz realizacyjny OB VAN  oraz kilku operatorów świetnie spisali się już na kilku wydarzeniach – treningach drużyny na warszawskim OSiR Bemowo, oraz na meczach.

Transmisje na żywo ze zmagań drużyny mogliście obejrzeć 25 marca, podczas inauguracyjnego meczu z drużyną Kraków Kings, 19 maja, gdzie Warsaw Shark zmierzył się z Olsztynem Lakers czy 9 czerwca, gdzie zawodnicy pokazali, co potrafią podczas meczu z Angels Toruń. Ale to nie wszystko, ponieważ przed nami jeszcze kilka realizacji, które będziemy robić dla warszawskiej drużyny!

Kask zawodnika na murawie

Pewnie zastanawiacie się, czemu Warsaw Shark zdecydowali się na internetową transmisję na żywo ze swoich meczów. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – przede wszystkim w ten sposób mogli dotrzeć do swoich kibiców, którzy z jakiegoś powodu nie mogli stawić się na rozgrywkach. Streaming zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, które pozwalają poczuć emocje, niczym na stadionowej trybunie! Dodatkowo dzięki możliwości zapisania nagrania, transmisja może być dostępna do obejrzeniu również po zakończeniu spotkania. To idealna opcja dla fanów, którzy chcą sobie przypomnieć najlepsze fragmentu meczu 🙂