Zestawy mobilne – transmisje na żywo dla każdego!

Każdy, kto oglądał wystąpienia największych influencerów naszych czasów wie, że nic tak nie działa jak data premiery lub wystąpienia. Nastały czasy, w których z informacją trzeba dotrzeć jak najszybciej, do jak największej liczby odbiorców. W związku z tym najtęższe mózgi świata marketingu wpadły na pomysł transmisji na żywo, które dzisiaj zdobywają swoją popularność nie tylko w świecie influencerów, ale przede wszystkim wśród liderów rynku, drużyn sportowych, polityków, małych firmy. Można tak wymieniać w nieskończoność.

Transmisje na żywo w obecnych czasach.

Czemu tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta. Streaming, najprościej rzecz ujmując, daje bardzo dużo możliwości: jest dostępny dla każdego i daje to, czego żadne inne narzędzie do tej pory nie dawało – kontakt z szerokim spektrum odbiorców. I co najważniejsze, nie tylko z tym bezpośrednim, ale przede wszystkim z tym online. Dzięki transmisjom na żywo nie musimy już być na miejscu, aby być w centrum wydarzeń!

A publiczność w dzisiejszych czasach jest kluczową częścią układanki i każdemu zależy, aby była ona jak największa, niezależnie od tego czy do pokazania ma wydarzenie sportowe, branżowe, firmowe czy jakiekolwiek inne.

Wydawałoby się, że w dobie szybkiego Internetu i Skype to nic trudnego, ale tylko ten, który próbował się zmierzyć z Live Streamingiem przez popularne komunikatory wie, że to nie takie proste. Proste za to jest wynajęcie zestawów mobilnych, które zupełnie przypadkiem mamy w swojej ofercie! ☺

A co to takiego?

No dobra, pewnie zastanawiacie się, co to takiego ten mobilny zestaw transmisyjny. Czemu się tak nazywa? Już spieszymy z odpowiedzią! Jest to zestaw profesjonalnego sprzętu do przeprowadzenia transmisji na żywo, zamknięty w niewielkiej walizce. Tak, dobrze czytacie! Dzięki temu jest to świetne rozwiązanie nie tylko przy wydarzeniach niewymagających dużej ilości torów kamerowych, ale przede wszystkim przy organizacji imprezy z ograniczonym budżetem. Mobilność, niska cena, profesjonalny streaming – jest to zestaw, który daje szereg możliwości.

To teraz trochę konkretów – co wchodzi w skład takiego zestawu?

  • Blackmagic ATEM Television Studio (2x HDMI oraz 4x SD/HD-SDI)
  • Behringer Ultramatch Pro SRC2496 – konwerter AES/EBU
  • 2 x monitor 24” (Multiview + PGM)
  • 4 kanałowy mikser audio Behringer
  • System UPS awaryjnego zasilania
  • Kontrolery realizacji do wyboru: Panel Blackmagic Design ATEM 1 M/E Broadcast Panel lub X-keys® XK-68 Jog & Shuttle
  • Laptop do kontroli ATEM Software oraz Titler Live 3 Braodcast Compleate
  • Stacja robocza HP Z420 Replay lub Stacja robocza HP Z420 Playout

Wygląda profesjonalnie, prawda? A wszystko to zamknięte w niewielkiej walizce, która może pojechać z Tobą wszędzie!

I co teraz?

Teraz najważniejsze. Te systemy sprawdzą się zarówno do poprowadzenia transmisji z Sylwestra na rynku miejskim jak i eventu firmowego z małego hotelu na obrzeżach miasta. Oznacza to, że możemy przetransmitować każde wydarzenie dla nieskończonej liczby odbiorców w rozsądnych pieniądzach.

Chcesz się przekonać osobiście? Zapraszamy do kontaktu z nami!