LEPSZA WIDOCZNOŚĆ, WIĘCEJ EMOCJI!

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ, WIĘCEJ EMOCJI!

Wyobraźcie sobie, że idziecie na koncert swojego ukochanego zespołu – czekaliście na niego całe życie i w końcu jest, kupiliście bilet! Od kilku dni macie już zaplanowaną całą logistykę tego dnia, na ścianach stawiacie kreski, które odliczają, ile jeszcze dni zostało, a w głowie powtarzacie największe hity zespołu. W końcu nastaje ta magiczna chwila – wchodzicie na teren koncertu i… okazuje się, że ludzi jest więcej, niż myśleliście, scena daleko i nie widzicie nic, co się na niej dzieje… Brzmi słabo, prawda?

Sytuacja powyżej jest tylko przykładem – zamiast koncertu można wstawić każde inne wydarzenie, które wymaga specjalnej oprawy akustycznej oraz wizyjnej: koncerty, mecze, duże konferencje czy spotkania, szkolenia… Można tak wymieniać w nieskończoność. W dzisiejszych czasach, kiedy to jakość obrazu oraz wrażenia odbiorcy są najważniejsze, to…

…masowa impreza nie może obyć się bez telebimu!

I nie ma się co z tym kłócić – w dzisiejszych czasach widzowie są coraz bardziej wymagający i oczekują tego, aby wydarzenie, na które się wybierają, było przedstawione w czytelny sposób, bez uciążliwych zakłóceń. Tak, aby nawet osoba „z ostatniego rzędu” mogła zobaczyć, co się dzieje w centrum wydarzeń.

Rozwiązaniem tej bolączki jest telebim, czyli po prostu ekran, ale za to słusznych rozmiarów ☺ Matryca takiego ekranu stworzona jest ze specjalistycznych diod typu LED, co sprawia, że ekran jest kolorowy, a wyświetlane obrazy wyraźne i świetnie widzialne. Dzięki telebimowi każdy obecny uczestnik może w czasie rzeczywistym śledzić interesujące go wydarzenie. Dodatkowo można na nim zaprezentować zbliżenia na rzeczy, których nie dostrzeże nawet osoba z pierwszego szeregu! 

Oprócz wielkości telebim posiada szereg innych zalet – dzięki zastosowaniu diod LED-owych jest to urządzenie, które ma doskonałą ergonomiczność. To one sprawiają, że obraz – niezależnie od warunków – jest niezakłócony. Dzięki temu ekran może być stosowany zarówno do wnętrz jak i outdoor’ów. Nie straszne mu są deszcze, wiatry czy ostre słońce – warunki meteorologiczne nie wpływają w żaden sposób na czytelność telebimu, ani na metodę wyświetlania przez niego treści.

Na jakie wydarzenie można wynająć telebim?

Odpowiedź jest prosta – na każde, ale czy jest sens wynajmowania wielkiego ekranu na 3 urodziny dziecka? ☺ Ale bądźmy poważni – gdzie telebim znajdzie najlepsze zastosowanie? Najprościej rzecz ujmując ekran sprawdzi się w sytuacjach, gdzie potrzebujemy dotrzeć do dużej ilości ludzi na sporym terenie. W związku z tym w grę wchodzę wszelkie imprezy grupowe, jak wyżej wspominane koncerty, wydarzenia sportowe, imprezy plenerowe, wydarzenia komercyjne czy pokazy mody. Dzięki zastosowaniu telebimów dotrzemy do wszystkich odbiorców, nawet w tych najdalszych zakątkach. Wiadomo – lepsza widoczność, więcej emocji ☺

Oprócz śledzenia wydarzeń, telebimy można wykorzystać do pokazania treści reklamowych ofiarodawców czy sponsorów. Wszelkie efekty graficzne czy clipy zwiększają jego atrakcyjność.

No dobra, ale co teraz?

W sytuacji, gdy jest się wielką korporacją, a wydarzenia wymagające telebimu organizuje się przynajmniej raz w tygodniu, to posiadanie takiego sprzętu ma sens. Ale co w sytuacji, kiedy ktoś potrzebuje telebimu na raz? Przecież nie ma sensu inwestowanie w sprzęt, który kosztuje ładne kilkadziesiąt tysięcy, a jego użytkowanie będzie sporadyczne. 

Wtedy warto posiłkować się firmami, które to wynajmują tego typu sprzęt. Nawet najwięksi rynkowi gracze bardzo często posiłkują się wynajmem telebimów, ponieważ oprócz samego sprzętu w pakiecie uzyskują coś, co jest już bezcenne – ekipę techniczną, który dany sprzęt przywiezie, złoży, rozłoży, a przede wszystkim PROFESJONALNIE obsłuży. 

Firma Streamteam Live TV ostatnio stała się szczęśliwym posiadaczem nowego telebimu P6 smd, który ma aż 15m2. Ekran stworzony jest z modułów, dzięki czemu możemy złożyć go na różne sposoby. Do tego aluminiowa konstrukcja zapewni stabilność i bezpieczeństwo. Dzięki ruchomej budowie ekranu, mamy możliwość w wygodny sposób dowieźć go w prawie każde miejsce na Ziemi ☺

Chciałbyś na własnej skórze przekonać się, jak to jest zobaczyć swoje wydarzenie na wielkim ekranie? Napisz do nas

📬 handlowy@streamteam.pl