Close

Przez wideo do serca... kibica!

Transmisje sportowe na żywo to rzecz, która od lat cieszy kibiców na całym świecie. Rozgrywki z piłki nożnej, koszykówki czy tenisa (i innych, of kors!) od wielu lat przyciągają najwierniejszych kibiców przed ekrany telewizorów – a od jakiegoś już czasu – również komputerów czy smartfonów.

Wiadomo, że na transmisję na TVP mogą pozwolić sobie najbardziej rentowne dyscypliny sportowe, ale w dobie internetu szybkiego jak Quicksilver z komiksów Marvela i małych komputerów z procesorami silniejszymi niż w pierwszym wahadłowcu wysłanym na Marsa, to żaden problem i wyzwanie!

Z pomocą przychodzimy my, jedyni i niezastąpieni. Nienagannie radzimy sobie w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze dnia i nocy. Przeprowadzi streaming z wydarzenia, jakie tylko sobie zapragniecie! Nocny bieg przełajowy po górach zimą? Bez problemu! Transmisja z szachoboksu? Też sobie poradzimy! A jak będzie potrzeba, to skoczymy z Wami nawet ze spadochronem 😁

Z takiego założenia wyszła również Polska Liga Futbolu Amerykańskiego, która po raz kolejny zaprosiła nas do transmisji online ich wydarzeń. I to nie byle jakich wydarzeń! Bo już w najbliższą sobotę – 14 lipca – będziemy nadawać z półfinału LFA, podczas którego Panthers Wrocław zmierzą się z Falcons Tychy oraz w sobotę, 21 lipca przeżyjecie z nami emocje przy Meczu Finałowym!

Gala, niczym Super Bowl w USA to nie tylko mecz, ale i cała otoczka dookoła – masa foodtruck’ów czy strefa małego kibica. I jasna sprawa, nie sprawimy, że posmakujecie dostępnych przysmaków, ale to dzięki nam i naszej transmisji na żywo poczujecie się tak, jak byście byli na trybunach! Emocje będą nieopisane, zbliżenia na zawodników będą bezcenne a powtórki pozwolą przeżyć najlepsze momenty meczu raz jeszcze! A to wszystko z kanapy własnego mieszkania lub dowolnego miejsca na ziemi! 😁

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na FB tutaj:

A jeśli sam chciałbyś przeprowadić transmisję na żywo ze swojego wydarzenia, to napisz do nas lub poczytaj o tym TUTAJ

Do zobaczenia na murawie!

Ekipa Streamteam Live TV