Close

OB VAN

Wóz realizacyjno-transmisyjny

Firma Streamteam Live TV swoje realizacje tworzy na nowoczesnym wozie transmisyjnym, który został zbudowany na podwoziu Citroena Jumpera. To on wspiera nas w codziennej pracy, przy produkcjach i najbardziej wymagających transmisjach internetowych. Nasz wóz został stworzony w oparciu o sprzęt najwyższej klasy wiodących marek, takich jak Blackmagic Design, Bluefish, TV Logic czy Dejero i pracuje w standardach SD, HD oraz 4K.

Na 5 metrowej przestrzeni ładunkowej, oprócz profesjonalnego sprzętu, znajduje się miejsce dla całej ekipy realizacyjnej. Wóz został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić komfort pracy dwóm realizatorom wizji, realizatorowi audio, osobie odpowiedzialnej za oprawę graficzną oraz realizatorowi powtórek. Dodatkowo na wozie znajduje się miejsce dla wydawcy oraz asystenta.

Nasz OB VAN zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta – został przygotowany tak, aby w szybki sposób można było go przystosować zarówno do realizacji internetowych, jak i realizacji telewizyjnych.

Specyfikacja Techniczna

Nowoczesny wóz realizacyjny przystosowany do produkcji na żywo dużych wydarzeń kulturalnych, sportowych, koncertów.

Jesteś zainteresowany wynajęciem wozu transmisyjnego?

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Zestawy Mobilne

Idealne rozwiązanie na mniejsze eventy np.: konferencje, szkolenia czy webinary.

Więcej

Stacje Robocze

Stacja robocza HP Z420 Replay lub Stacja robocza HP Z420 Playout.

Więcej

Realizacja Transmisji

Zrealizujemy dla Ciebie każdą transmisję online, w dowolnej lokalizacji.

Więcej