Wóz Realizacyjny

OB VAN

Firma Streamteam Live TV swoje realizacje tworzy na nowoczesnym wozie transmisyjnym, który został zbudowany na podwoziu Citroena Jumpera. To on wspiera nas w codziennej pracy, przy produkcjach i najbardziej wymagających transmisjach internetowych. Nasz wóz został stworzony w oparciu o sprzęt najwyższej klasy wiodących marek, takich jak Blackmagic Design, Bluefish, TV Logic czy Dejero i pracuje w standardach SD, HD oraz 4K.

Na 5 metrowej przestrzeni ładunkowej, oprócz profesjonalnego sprzętu, znajduje się miejsce dla całej ekipy realizacyjnej. Wóz został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić komfort pracy dwóm realizatorom wizji, realizatorowi audio, osobie odpowiedzialnej za oprawę graficzną oraz realizatorowi powtórek. Dodatkowo na wozie znajduje się miejsce dla wydawcy oraz asystenta.

Nasz OB VAN zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta – został przygotowany tak, aby w szybki sposób można było go przystosować zarówno do realizacji internetowych, jak i realizacji telewizyjnych.

Specyfikacja techniczna

Nowoczesny wóz realizacyjny przystosowany do produkcji na żywo dużych wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz koncertów.

Jesteś zainteresowany wynajęciem wozu realizacyjnego?

Skontaktuj się z nami

biuro@streamteam.pl  lub  +48 (22) 101 77 77