Sprzęt do live streamingu

Podczas naszych realizacji na żywo korzystamy ze sprzętów producentów takich jak: Teradek, Blackmagic, Panasonic, GoPro itp.

Kamera Blackmagic URSA Broadcast

URSA Broadcast to idealne połączenie dwóch kamer – nie ważne czy nagrywasz w studiu czy w plenerze, w obu przypadkach sprawdza się idealnie. Niezwykła jakość obrazu, żywe kolory, wbudowane filtry optyczne ND redukujące ilość światła wchodzącego do kamery, sensor obrazu 4K oraz rozszerzony tryb wideo to tylko niektóre z jej zalet.  Kamera posiada wbudowany mikrofon oraz rejestrator audio, dodatkowo istnieje możliwość podłączenia praktycznie wszystkich mikrofonów od typu Shoutgun po bezprzewodowe typu Clip – on.

Kamera posiada niezwykle mocną i lekką obudowę ze stopu magnezu, na zewnątrz znajdują się mechaniczne przełączniki i kontrolery, które zapewniają bezpośredni dostęp do najważniejszych ustawień kamery.

kamera ursa broadcast

Kamera Blackmagic Design Studio HD

Blackmagic Studio Camera HD to kompaktowa kamera przeznaczona do produkcji na żywo. W jej niesamowicie wytrzymałym i lekkim korpusie ze stopu magnezu znajduje się 10-calowy ekran LCD ze składaną osłoną przeciwsłoneczną. Kamera ma wbudowaną funkcję TALKBACK, dzięki której operator kamery może komunikować się z pozostałą częścią ekipy przez cały czas podczas produkcji live. W przypadku produkcji wymagających dźwięku na żywo można skorzystać z wbudowanego mikrofonu lub podłączyć mikrofon zewnętrzny (nawet z zasilaniem fantomowym).

Konwertery obrazu

Wykorzystujemy między innymi:

  • Decimator MD-HX
  • Blackmagic HDMI to SDI mini converter
  • Blackmagic HDMI to SDI micro converter
  • Blackmagic ATEM camera converter
  • Blackmagic Optical Fiber mini converter
  • Blackmagic SDI to HDMI micro converter
Konwertery obrazu