Przenieś swoje wydarzenie do WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Szkolenia pracownicze, konferencje, conference call, koncerty, przedstawienia, stan-up i wiele innych wydarzeń można przenieść do wirtualnego świata. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu zapewnimy Ci kompleksową realizację transmisji on-line.

Transmisje live z eventów

Dlaczego my?

Transmisje na żywo to dla nas nie nowość, działamy w branży od lat. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do realizacji transmisji live, wyspecjalizowaną ekipę oraz własny wóz transmisyjny. 

Tranmisje online ze studia

STUDIO FILMOWE / GREENSCREEN

“On The Air” to 220 metrowe studio filmowo-telewizyjne położone w samym centrum Fortów Bema w Warszawie. To idealna przestrzeń na webinar on-line. Odpowiednio zaprojektowana powierzchnia, w pełni sterowalny system oświetlania, idealne właściwości akustyczne.

Studio do transmisji na żywo

EKIPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Ekipa Streamteam Live TV to ludzie połączeniu wspólną pasją. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań, w zależności od lokalizacji, charakteru i innych czynników imprezy (eventu). Dbamy by twoja transmisja na żywo była dla widzów jak najbardziej atrakcyjna.

Kamera sony

PROFESJONALNY SPRZĘT DO TRANSMISJI LIVE

Nasze transmisje na żywo realizujemy wykorzystując sprzęt takich producentów jak Teradek, Blackmagic, Panasonic, GoPro itp. Podczas naszych realizacji live wykorzystujemy wysokiej klasy kamer broadcastowych dzięki czemu otrzymujemy wysokiej jakości obraz.

Wóz transmisyjny

WÓZ REALIZACYJNY oraz ZESTAWY MOBILNE

Nasz OB VAN zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta – został przygotowany tak, aby w szybki sposób można było go przystosować zarówno do realizacji internetowych, jak i realizacji telewizyjnych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz dodatkowe pytania?

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA


NAPISZ BEZPOŚREDNIO LUB ZADZWOŃ

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz naszej pomocy – skontaktuj się z nami, a podpowiemy najlepsze rozwiązanie, by Twoja transmisja na żywo była dla widzów jak najbardziej atrakcyjna.

DZIAŁ HANDLOWY

Dołącz do grona naszych Klientów

ZAUFALI NAM