Close

Streaming z konferencji - czy warto?

Jeśli ktoś zadaje nam pytanie, co jest najbardziej popularnym medium w dzisiejszych czasach, to bez zawahania odpowiadamy – internet! To właśnie on wyparł telewizję, prasę czy radio. To dzięki niemu nastały czasy, w których mamy niemal nieograniczone możliwości na kontaktowanie się z klientami. Jedyne, co nas ogranicza to… nasza wyobraźnia!

Videomarketing – trend 2018

Z badaniami nie ma się co kłócić – z każdej strony dochodzą do nas informacje, że obraz i film na dobre zdominował inne media. 90% społeczeństwa, które zamieszkuje Europę i Amerykę Północną i Południową, wolą oglądać firmy w internecie. Videomarketing niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce – to wciąż jest jeden z najgorętszych trendów!  Wśród dostępnych możliwości wykorzystania filmu coraz większą popularnością cieszy się live streaming. Wiele aplikacji i portali społecznościowych udostępnia możliwość przeprowadzenia osobiście takiej transmisji, niemniej jednak coraz więcej firm korzysta z usług firm, które profesjonalnie podchodzą do tematu.

Live streaming – a co to takiego?

To nic innego jak usługa polegająca na transmitowaniu wideo w czasie rzeczywistym. To świetny sposób na promocję własnej marki, jak i dotarcie do klienta, który chce uczestniczyć w wydarzeniu, a z jakich przyczyn nie może. Dzięki streamingowi jest to już możliwe, ponieważ odbiorca może wziąć udział w wydarzeniu zza ekranu swojego monitora czy smartfona, tworząc w ten sposób „wirtualną widownię”. Dodatkowo usługa to oferuje takie możliwości, jak pokazanie wydarzenia zza kulis czy zadawanie pytań. W ten sposób zwiększa się zaangażowanie odbiorcy, pokazuje „ludzką twarz” firmy i pozwala na większe emocje związane z wydarzeniem.

Transmisje online – czy to dla mnie?

Jeśli zadaliście sobie to pytanie, to odpowiedź jest bardzo prosta – tak, jest dla Ciebie. Ze streamingu może skorzystać prawie każda firma, z dowolnego wydarzenia. Eventy, webinary, seminaria, konferencje – wszystko to idealnie sprawdza się w przypadku transmisji na żywo.

Streaming to odpowiedź na potrzeby widzów – wideo bardziej przemawia do odbiorcy, w większym stopniu wpływa na emocje i lepiej skupia uwagę. Oczywiście możliwości, jakie niosą ze sobą transmisje na żywo jest dużo więcej! Może właśnie organizujesz jakieś wydarzenie i chciałbyś się przekonać osobiście, jak to działa? Zapraszamy do kontaktu z nami lub zapoznaj się z naszą ofertą!