Close

Konferencje Live

Przeprowadzamy transmisje online na terenie całej Polski!Posiadamy własny wóz realizacyjny!KONFERENCJE, SZKOLENIA, TARGI – NA ŻYWO!

Realizacja Transmisji

Indywidualne podejście do każdej realizacji

Konferencje, szkolenia, warsztaty naukowe – przy każdym z ważnych wydarzeń, możemy przeprowadzić transmisję online czy realizację wideo. Streaming to coraz popularniejsza metoda reklamy i budowania zasięgu. Świetnie zrealizowany materiał, może służyć w przyszłości zarówno jako promocja firmy jak i szkoleniowo wewnątrz organizacji.

Nieograniczony Zasięg

Live streaming daje Ci możliwość dotarcia z przekazem do szerokiego grona odbiorców.

Platformy streamingowe

Przeprowadzamy transmisje internetowe na dowolne platformy: Facebook, YouTube, Twitter itp.

Oprawa Graficzna

Każdą transmisję możemy uatrakcyjnić specjalnie stworzoną oprawą graficzną: belki informacyjne, plansze, prezentacje i inne elementy graficzne.

Dedykowana strona

Możemy przygotować dla Ciebie dedykowaną stronę z możliwością logowania.

Najlepsza Jakość

Przy naszych realizacjach wykorzystujemy wysokiej klasy kamer, wykorzystując ich właściwości otrzymujemy wysokiej jakości obraz.

Dane Analityczne

Dzięki naszym statystykom będziesz mógł poznać swoich odbiorców i zrozumieć ich potrzeby.

Nagranie video

Dzięki rejestracji transmisji i udostępnieniu jej w formie VOD, Twoja firma zyska ciekawy i atrakcyjny pod względem formatu content.

Wykorzystywany Sprzęt

Podczas naszych realizacji korzystamy ze sprzętów producentów takich jak: Teradek, Blackmagic.

Wóz realizacyjny

Posiadamy własny wóz transmisyjny przystosowany do produkcji najbardziej wymagających transmisji internetowych – to ona wspiera nas w codziennej pracy.

Łącza Internetowe

Wykorzystując technologie radiowe oraz satelitarne możemy przeprowadzić relację na żywo z dowolnego miejsca na ziemi. Organizujemy stałe łącza symetryczne we własnym zakresie!

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

VIDEORELACJE

Każdy z organizowanych przez Ciebie eventów zasługuje na własną wideorelacje! Powstały w efektownej formie materiał, świetnie sprawdza się w celach promocyjnych oraz pozytywnie wpływa na wizerunek organizatora czy wystawców. Z powodzeniem posłuży jako materiał reklamowy dla kolejnych planowanych wydarzeń.

Więcej

FOTORELACJE

W dzisiejszej dobie cyfryzacji, odpowiednie wykorzystanie narzędzi wizerunkowych jest kluczem do sukcesu. Oferujemy udokumentowanie ważnego dla Ciebie wydarzenia niezależnie od jego skali.

Więcej

WYNAJEM SPRZĘTU

Posiadamy niezbędny sprzęt do przeprowadzenia transmisji internetowych.

Więcej
kamera zblizenie